top of page
1000019467-01.jpeg

Keramika

Keramikinės skulptūros, vazos, vazonai, unikalūs indai ar interjero detalės – visa tai rasite šiame puslapyje. Jeigu norite  suteikti buičiai  daugiau rafinuotumo, ieškote išskirtinės dovanos estetikos ir meno gerbėjams, ar trokštate pagyvinti interjerą išskirtinėmis detalėmis – apsižvalgykite, tikiu, jog rasite, kas patrauks Jūsų dėmesį.

Molis – nuostabi medžiaga, nors subtili, net lepi, ją įvaldžius, leidžia kurti stebuklus, leidžia kurti gyvybę. Man labiausiai patinka kurti vazas, ypatingai traukia žmogus. Rodos, pačios rankos, pajutusios molį, žino, ką daryti – kurti alternatyvią realybę, pažaisti kūrėjo žaidimą. Žinoma, įdomu kurti ir indus, čia gal kiek mažiau kūrybiškumo ir meno, daugiau tikslumo ir kruopštumo.

Beje, jei matote, kad patinka mano stilius, ir norite daugiau rankų darbo indų ar kitų keramikos darbų savo namuose, susisiekite su manimi asmeniškai ir sutarsime dėl individualaus užsakymo galimybės.

LENGVAI, PAPRASTAI IR SAUGIAI MOKĖKITE PER ELEKTRONINĘ BANKININKYSTĘ, PASIRINKĘ MAKE COMMERCE ATSISKAITYMO BŪDĄ NENORITE MOKĖTI IŠ KARTO? PASIRINKITE MOKĖJIMĄ DALIMIS

Swedbank-icon.png
makecommerce-logo.png
Horizontalus_1sb.png
Citadele_logo_RGB.png
luminor-symbol-stone.png
seb_k_45mm150dpi.jpg
bottom of page